הטייצים שאת צריכה ללבוש למכון הכושר

תוכן עניינים
דנה שרון

דנה שרון, עורכת תוכן ראשית.

איפה נמצא את הטייץ המתאים למכון הכושר?

כמעט כל חנות ומותג כיום מוכרים גם טייצים עם סמל המותג, אך למעשה לא כולם יתאימו לפעילות ספורטיבית ולא כולם יהיו בגמישות ובאיכות המיטבית כדי לשאת את הרטיבות, הזיעה והשימוש היומיומי. לכן, כדאי להתמקד בחברות ספציפיות שמומלצות לרכישת טייצים למכון הכושר כמו חברת גוב שמייצרת טייצים איכותיים למכון הכושר, ועוד רבות.

 

איך לבחור את הטייץ המושלם למכון הכושר?

גמישות

טייצים רבים, הם עבים מדי או עשויים מחומרים שונים שלא מאפשרים באמת גמישות מיטבית – אם זה ניילון, דמוי עור וכדומה. לכן, חשוב לרכוש טייץ שעשוי מבד ספורטיבי וגמיש לגמרי, שלא יגביל את הפעולות שלנו במהלך השהייה במכון הכושר.

תגובה לכביסה

מאחר ונלבש את הטייץ למכון הכושר באופן אינטנסיבי, חשוב שהטייץ יהיה כזה שנוכל לכבס בלי בעיה וללא צורך בהתנהלות מיוחדת. הנוחות המשתלמת ביותר תהיה טייץ שאפשר לזרוק לכביסה בלי לחשוב פעמיים.

צבע כהה

טייצים כיום מיוצרים במגוון צבעים כיפיים ומגוונים, אך במידה והשימוש הולך להיות בעיקר לפעילות ספורטיבית ומכון כושר, כדאי לבחור בצבע כהה כמה שיותר, כזה שלא יראה כתמי זיעה או ידהה בעת פעילות ספורטיבית. צבעים בהירים בטייצים עלולים להפוך לשקופים לאחר פעילות קצרה וקצת זיעה ולכן כדאי ללכת על הצבעים הכהים וללכת על בטוח.

אהבתם את הכתבה? >> super.org.il

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

מי אנחנו?

PAPI – הוא המגזין הגדול בישראל לכל הנושאים הכי חמים שיש היום. אנחנו מביאים עד אליכם את כל הכתבות שבא לך לקרוא בנושאים אקטואליים. אנחנו דואגים שתהיו מעודכנים כל הזמן!

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא:

הירשמו לניוזלטר שלנו

דילוג לתוכן