הספה מטונפת? כך תוכלו לחדש אותה בקלי קלות

תוכן עניינים
דנה שרון

דנה שרון, עורכת תוכן ראשית.

כיצד ניתן לנקות את הספה ולחדש אותה?

כיום ישנם כמה תכשירים שונים המוצעים למכירה עבור ניקוי ספות, אך אלה מסוגלים לעשות עבודה נקודתית בלבד על הספה, ולא לטפל במקרים חמורים בהם הספה כולה מטונפת וזקוקה לחידוש. עבור ניקוי ממשי לספות שמצבם קשה והשחירו, נצטרך להזמין את שירותם של מנקי ספות מומלצים כמו SOS clean, ולהשיג באמצעותם את התוצאה המעולה שתשמר ותחדש את הספה שהפכה למטונפת ובעייתית. 

 

אחרי כמה זמן מומלץ להזמין ניקוי ספה?

ניקוי ספה יכול להיות נחוץ כל כמה חודשים בבתים בהם יש חיות מחמד בעיקר והספה עשויה מבד שממש לא ניתן לנקות או להשפריץ עליו חומרי ניקוי בעצמכם. אך לרוב, נצטרך ניקוי ספה ממשי רק כל כמה שנים ובהתאם לתחושה שלנו ולרגישות שלנו ללכלוך.

 

כיצד ניקוי ספות מקצועי מחדש את הספה?

ניקוי הספות המקצועי מתבצע עם מכשירים ייחודים שבעזרת נוזלים וחומרים כימיים מנקים את הספה ושואבים את כל הלכלוך עם המים החוצה. אלה לא מכונות שנוכל לרכוש בעצמנו, ולכן חשוב להיעזר בניקוי ספות מקצועי שיעלים את כל הלכלוך אחת לכמה שנים. מעבר לניקוי הזה ניקוי ספות מקצועי יכול לבצע עבודות של תיקון פגמים וצביעות חדשות בהתאם למצבה של הספה ולצורך.

אתם חייבים להמשיך >> conception.co.il

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

מי אנחנו?

PAPI – הוא המגזין הגדול בישראל לכל הנושאים הכי חמים שיש היום. אנחנו מביאים עד אליכם את כל הכתבות שבא לך לקרוא בנושאים אקטואליים. אנחנו דואגים שתהיו מעודכנים כל הזמן!

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא:

הירשמו לניוזלטר שלנו

דילוג לתוכן