נקודות עצירה מומלצות בדרך לאילת

תוכן עניינים
דנה שרון

דנה שרון, עורכת תוכן ראשית.

מדוע כדאי לתכנן עצירה בדרך לאילת?

נסיעה לאילת, תיקח לרובנו כ- 4 שעות לפחות ולצפוניים שבנינו עוד יותר, וכך בקלות היא יכולה להפוך למבאסת לכל ילד, למקור לריבים, שעמום וצרות. מעבר לכך, גם עבור הנהג והמבוגרים הנסיעה אינה פשוטה, וכולנו יודעים כמה נסיעה של שעתיים ומעלה, משפיעה עלינו ומעלה את רמת הבלבול והעצבים. לכן – חשוב מאד לעצור ולהתרענן בדרך לאילת, גם עבור הבריאות שלנו וגם כדי להפוך את הנסיעה לחוויה נפלאה ולא לשוחקת וקשה מדי לכולם. 

 

אילו נקודות מומלצות לעצירה בדרך לאילת?

 

המכתש הקטן – המכתש הקטן הוא נוף מרהיב ותגלית מדהימה לכל ישראלי, במיוחד כשאיננו זוכים לראות אותו כל הזמן, ורק בהזדמנויות בהן אנחנו נוסעים לדרום. גם עבור ילדים תהיה זו נקודת עצירה מדהימה בה אפשר קצת להתרוצץ ואפילו למלא בקבוק בחול צבעוני למרחיקי הלכת.

אגם ופארק ירוחם – נקודה מדהימה לעצירה וגם לארוחת צהריים בפארק ובטבע. בפארק נוכל ליהנות מהאגם המרהיב, לאכול בשולחנות אוכל ייעודיים וליהנות גם ממגרשי משחקים ושעשועים שיש במקום עבור ילדים.

פארק ומחצבות תמנע – אזור מהמם שיש בו יותר מדי מה לעשות, ושווה לעשות עצירה עם הילדים. בפארק נוכל ליהנות מסיור רגלי וגם מהאגם, ובמחצבות שלידו שווה לראות את האגם הנעלם שפרץ ונוצר במחצבות הישנות שפעלו בארץ.

לעוד כתבות שוות >> u-v.org.il

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

מי אנחנו?

PAPI – הוא המגזין הגדול בישראל לכל הנושאים הכי חמים שיש היום. אנחנו מביאים עד אליכם את כל הכתבות שבא לך לקרוא בנושאים אקטואליים. אנחנו דואגים שתהיו מעודכנים כל הזמן!

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא:

הירשמו לניוזלטר שלנו

דילוג לתוכן