סובלים מנשירת שיער? הכירו את PRGF לשיער

תוכן עניינים
דנה שרון

דנה שרון, עורכת תוכן ראשית.

בימי הביניים באירופה שיער נחשב לסימן של מלוכה. כך מלכים גידלו שיער ארוך וכאשר הייתה הפיכה בחצר המלך החדש היא גוזם את השיער של המלך הקודם ומשאיר אותו בקרחת. אז נכון אנו כבר לא בימי הביניים אך שיער עדיין נחשב לסמל של יופי ועוצמה. כך גברים ונשים אשר סובלים מנשירת שיער נמצאים בבעיה קשה והם מחפשים אחר דרכים רבות לטפל בנשירה.

כאן נכנס לתמונה PRGF לשיער. זהו טיפול ייחודי נגד נשירה אשר מוכיח את עצמו כל פעם מחדש. בטיפול זה מזריקים דם של המטופל לקרקפת וכך מונעים נשירת שיער. בדם יש טסיות ופלסמה וזה משפיע על חוזק השערות שלכם. אנו מציעים לכם לקרוא עוד על PRGF ולהבין מדוע זו השיטה הטובה ביותר כיום לטיפול בנשירת שיער ומדוע כל כך כדאי לכם לעשות את הטיפול הזה אם אתם סובלים מנשירה בין אם אתם נשים ובין אם אתם גברים.

מדוע כדאי לעשות את הטיפול PRP רק עם רופא מומחה?

PRP הוא כמו PRGF ולכן לא נסביר עוד פעם מה זה ההליך הזה. אך כן נגיד שאם אתם רוצים לעשות את ההליך הזה נגד נשירת שיער כדאי לכם להבטיח כי מי שעושה את ההליך הזה הוא רופא מומחה. 

אז נכון הזרקה של דם היא לא ניתוח לב פתוח ובכל זאת חובה שיעשה זאת רופא מומחה מכיוון שההזרקה מחייבת ידע וניסיון שאין לאדם מן הישוב. היה ואין רופא שיעשה לכם את ההזרקה אזי פשוט לא כדאי לכם לעשות אותה ועדיף לכם להמשיך ולחפש רופא יותר מקצועי אשר יעשה את ההזרקה.

האם תכשירים עוזרים למניעת נשירה של השיער?

עד עתה דיברנו על הזרקות של דם לקרקפת אך עולה השאלה האם יש תכשירים וקרמים אשר מונעים נשירת שיער. אם כן לצערנו אין עדיין תכשיר אשר הוכח כעוזר למניעת נשירת שיער. לכן אם אתם רוצים למנוע נשירה הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות PRGF ועל כך אין מחלוקת או עוררין.

Platelet Rich Plasma Treatment, Drawing Blood

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

מי אנחנו?

PAPI – הוא המגזין הגדול בישראל לכל הנושאים הכי חמים שיש היום. אנחנו מביאים עד אליכם את כל הכתבות שבא לך לקרוא בנושאים אקטואליים. אנחנו דואגים שתהיו מעודכנים כל הזמן!

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא:

הירשמו לניוזלטר שלנו

דילוג לתוכן