כל הסיבות לסגור ביטוח נסיעות לחו"ל לפני הטיסה

תוכן עניינים
דנה שרון

דנה שרון, עורכת תוכן ראשית.

יש כאלה שחושבים לעצמם כי הם יכולים לסגור ביטוח נסיעות לחו"ל מתי שהם רק רוצים. חשוב שתבינו כי ביטוח נסיעות לקראת הטיסה הקרובה ניתן לסגור רק מהארץ. מהרגע שבו טסתם לחו"ל, חברת הביטוח לא תאפשר לכם לסגור את הביטוח. לכן אם חשבתם לבחון את העניין הזה במהלך הטיול עצמו, אנו מציעים לכם לשקול זאת פעם נוספת. ביטוח נסיעות לחו"ל הפך להיות קונצנזוס בקרב כל הישראלים שטסים לחו"ל. אנו מדברים על למעלה מ-80 אחוז מהאנשים שסוגרים ביטוח נסיעות לפני שהם עולים לטיסה. מה הופך אותו להיות דבר כל כך משמעותי לפני שטסים לחו"ל?

אפשר לטייל מבלי לדאוג

החששות השונים שעלולים לצוץ במהלך הטיול בחו"ל הם בהחלט חששות מובנים. הרי אתם מטיילים במדינה זרה, כזאת שאתם לא כל כך מכירים אותה. גם אם בעבר יצא לכם לטייל באותה מדינה, עדיין לא מדובר על המדינה שאתם תושביה. ברגע שיש לכם ביטוח נסיעות לחו"ל, באופן טבעי מפלס הלחץ יורד בצורה משמעותית. ביטוח הנסיעות יכול להיות ביטוח של חברת passport card או כל חברת ביטוח אחרת. הוא אמור לספק לכם הגנה במקרים שונים שבהם לא באמת תהיה לכם השפעה עליהם. הרי אף אחד מאיתנו לא באמת יכול לדעת מה יקרה במהלך הטיול הקרוב לחו"ל.

התאמה אידיאלית אליכם

כל אחד מאיתנו הוא עולם שלם בפני עצמו, ולכן כל אחד צריך ביטוח נסיעות ייעודי עבורו. ביטוחי נסיעות הם כבר מזמן לא שבלונה מסוימת שיהיה עליכם להתאים את עצמכם אליה. מדובר על ביטוח נסיעות שמתאים לכם כמו כפפה ליד, בדיוק בהתאם למצב הבריאותי שלכם. כל בעיה בריאותית תהיה מצוינת בפוליסה, והיא כמובן תקבל הגנה מלאה במקרה של החמרה. הרי בעיות בריאותיות שונות עלולות לצוץ להן דווקא כאשר אתם מטיילים בחו"ל. ברגע שיש לכם כיסוי מלא של הפוליסה, תדעו כי אין לכם סיבה לחשוש. תוכלו לקבל את הטיפול הרפואי המקצועי ביותר גם כאשר אתם נמצאים רחוק מהבית. 

כיסוי שהוא מעבר לכיסוי רפואי

הטעות הנפוצה ביותר תהיה להסתכל על ביטוח נסיעות לחו"ל כביטוח רפואי בלבד. זה נכון שהמהות המרכזית של ביטוח הנסיעות היא היותו כיסוי שמספק הגנה מלאה במישור הרפואי. אך עדיין לביטוח הזה יש הרבה מאוד כובעים שונים שאתם מוכרחים להכיר אותם. כאשר תסתכלו על פספורט קארד מחיר תגלו כי המחיר עולה ככל שאתם מוסיפים כיסויים שונים. אנו מדברים על כיסויים שהם מעבר לכיסויים רפואיים סטנדרטיים. מדובר על כיסויים שאמורים להפוך את החופשה הקרובה שלכם לחופשה שלא תשכחו אותה. חופשה שתאפשר לכם הנאה צרופה, לא משנה לאיזה כיוון היא מתפתחת. זוהי הסיבה שבגללה כל מי שעולה על המטוס חייבת לסגור ביטוח נסיעות מתאים. 

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

מי אנחנו?

PAPI – הוא המגזין הגדול בישראל לכל הנושאים הכי חמים שיש היום. אנחנו מביאים עד אליכם את כל הכתבות שבא לך לקרוא בנושאים אקטואליים. אנחנו דואגים שתהיו מעודכנים כל הזמן!

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא:

הירשמו לניוזלטר שלנו

דילוג לתוכן