פלטפורמה חינמית חדשה לעיצוב משחקים באינטרנט לשיווק בדיגיטל

תוכן עניינים
דנה שרון

דנה שרון, עורכת תוכן ראשית.

כיצד ניתן לעצב משחקים?

עיצוב ופיתוח של משחקים למחשב או למכשירי הטלפון שלנו אפשרית דרך מגוון דרכים שונות. חלק מהמעצבים כיום למדו את המקצוע באוניברסיטה, דרך תואר ראשון כללי, תואר שני ממוקד בעיצוב משחקים, או אפילו דרך קורס לימודי חוץ שהם עשו באינטרנט או באחת המכללות והמכונים בארץ. עיצוב משחקים ניתן גם ללמידה באופן עצמאי ולא מעטים האוטודידקטים שפיתחו משחקים בזמנם הפנוי. כיום ישנה פלטפורמה חדשה לעיצוב משחקים באינטרנט שכדאי להכיר – wiply.

 

כיצד ניתן לשווק את המשחקים בדיגיטל?

כדי להתחיל להרוויח מהמשחק, צריך להתחיל להשיג לו חשיפה וקהל לקוחות ראשוני ואוהד. החשיפה הזו אפשרית דרך קמפיינים שונים לשיווק דיגיטלי, שיפרסמו את המשחק ברשתות החברתיות השונות, בתול פרסומות למשחקים ואפליקציות אחרות, ועוד מגוון שיטות ששמורות בידי המשווקים הדיגיטליים. בנייה ועיצוב של אפליקציות משחקים לאיקומרס יידרשו מכם גם דאגה לצד השיווקי ולחשיפה של אלה כדי באמת לנהל את העסק הקטן הזה בהצלחה.

 

האם ניתן להרוויח מעיצוב משחקים?

עיצוב משחקים הוא בהחלט משלח יד מקצועי רווחי ומשתלם כיום ויש אליו ביקוש לא קטן והתעניינות רבה. ניתן להרוויח מעיצוב שחקים ואפילו המון – או באופן של מעצב משחקים שכיר באחת מחברות עיצוב מהשחקים והסטרטאפים השונים כיום, אך גם מעיצוב ומשחקים עצמאי בו בעזרת פרסומות, הורדות או רכישות בתוך היישום, הרווחים יגדלו.

כדאי לכם לקרוא >> wizbiz.org.il

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

מי אנחנו?

PAPI – הוא המגזין הגדול בישראל לכל הנושאים הכי חמים שיש היום. אנחנו מביאים עד אליכם את כל הכתבות שבא לך לקרוא בנושאים אקטואליים. אנחנו דואגים שתהיו מעודכנים כל הזמן!

מאמרים נוספים שכדאי לקרוא:

הירשמו לניוזלטר שלנו

דילוג לתוכן